O společnosti

Firma se již od roku 1993 zabývá výrobou a montáží ekologických montovaných rodinných domů s plně obytným podkrovím a možností podsklepení a jiných užitkových objektů na bázi dřeva. Konstrukční systém „DV“ je řešen celostěnovými sendvičovými panely s dřevěnou nosnou konstrukcí. Tento systém se vyznačuje vysokou variabilitou, dokonalými tepelně izolačními vlastnostmi (všechny detaily systému jsou propracovány tak, že nevznikají žádné tepelné mosty a tím teplo z domu neuniká – úspora energie až 50 %), použitím zdravotně nezávadných materiálů a velmi krátkou dobou výstavby (montáž hrubé stavby trvá cca 1,5 – 3 dny). Minimální tloušťka zdí při vysoké tepelné izolaci znamená větší vnitřní užitný prostor při stejných rozměrech objektu.

Firma řeší domy podle individuálních projektů, popřípadě s možností výběru z katalogu již realizovaných domů. Je možné stavět na základovou desku nebo suterén.
Na výše uvedený konstrukční systém „DV“ je vystaven certifikát státní zkušebny České republiky.

Charakteristickými znaky našich staveb jsou zejména:

  • rychlost výstavby
  • dokonalé tepelně-izolační vlastnosti
  • variabilita vnitřního uspořádání
  • velmi příznivá cena

 

Copyright © 2013, Dřevostavby Vanžura s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu Dřevostavby Vanžura s.r.o.
je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného v tomto portfoliu
a na www.drevostavby-vanzura.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty.