Napsali o nás

   
Při výběru zhotovitele stavby byla jednoznačně nejlevnější fa Dřevostavby Vanžura z Chabařovic. Stavba proběhla rychle a v intencích předem uzavřené Smlouvy o dílo. Naše další přání a připomínky v průběhu stavby byly řešeny vždy promtně a k naší spokojenosti. To vše dohromady je výsledek našeho nynějšího spokojeného bydlení.
Sochocký Chabařovice

   
K realizaci našeho snu, pořídit si vlastní domeček, jsme si na doporučení vybrali firmu Dřevostavby Vanžura. Rozhodovaly nejen tepelné vlastnosti dřevostavby, ale i spolehlivost a bezproblémová komunikace s majiteli firmy. Jelikož jsme nebyli zatíženi žádnou hypotékou, vše probíhalo velmi rychle. S výsledkem jsme maximálně spokojeni a do budoucna uvažujeme o pořízení podobného bydlení pro naše děti – rovněž od firmy Dřevostavby Vanžura.
J. a J. Slámovi

   
Při soužití dvou lidí – manželů je několik rozhodující etap či mezníků. U nás jeden zásadní byla volba stavět či nestavět rodinný dům. S odstupem času můžeme říct, že nás toto životní rozhodnutí stálo mnoho energie, úsilí a postavila před řešením neřešitelných úkolů a prověřila stálost našeho vztahu. Na druhou stranu nám dala několik zkušeností, za které děkujeme firmě Dřevostavby Vanžura.

Svého rozhodnutí nelitujeme. Spolupráce byla vždy na profesionální úrovni a vstřícnost byla mnohdy i nad rámec povinností dodavatele. Pokud vznikl jakýkoliv problém, vše se k spokojenosti naší vyřešilo.
Štefanovi

   
Před samotnou výstavbou rodinného domu jsme dlouze vybírali, jakého typu bude naše nové bydlení. Chtěli jsme kvalitní, praktické a úsporné bydlení s finanční nenáročností, které by splnilo naše představy. Po prostudování základní literatury o stavbách RD jsme se s manželkou rozhodli jednoznačně pro dřevostavbu po návštěvě jedné takto realizováno stavby. Dřevostavba nás snadno přesvědčila, že to bude to pravé pro nás.

Stavět jsme začali 2012/09 a výrazně nás překvapila rychlost výstavby. Hrubá stavba byla dokončena během 48hodin! Přestože výstavba pokračovala přes zimu, práce na sebe plynule navazovala s dodržením správných technologických postupů. Výsledkem byla dokonale provedená stavba s absencí odchylek od projektu, který jsme předem upravili s projektantem stavitele dle našich představ a možností stavby tak, aby byla zachována funkčnost a praktičnost domu. Provedení stavby je oproti cihlovému domu kvalitnější. Mám na mysli veškeré pravé úhly a přímost a rovnost povrchu stěn přičemž od cihlového domu dřevostavbu na první pohled nikdo nerozezná.
Jiří Vachulka
 

Copyright © 2013, Dřevostavby Vanžura s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu Dřevostavby Vanžura s.r.o.
je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného v tomto portfoliu
a na www.drevostavby-vanzura.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty.